تعمیر صندلی گردان ، تکنیکال صنعت

تعمیر صندلی گردان

ارائه خدمات تعمیر و نوسازی صندلي های گردان

تعمیر صندلی گردان
تعمیرات انواع مبلمان اداری ازقبیل صندلی های کارمندی گردان چرخدار و ثابت ، صندلی اپراتوری صندلی مدیریتی صندلی انتظار و صندلی دانش آموزی در رنگها و مدلهای متنوع با ترکیب منحصر به فردی از کیفی ترین قطعات که براساس اصول ارگونومیک و مهندسی و کاملا مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و تولید شده است بخشی از خدمات ماست.

تعویض رویه و اسفنج و فوم انواع صندلي های مدیریت و کارمندی گردان و تهیه و توزیع قطعات صنعتی ( جک، پایه، مکانیزم، چرخ و ... ) از برندهای معتبر و مرغوب از جمله خدمات تکنیکال صنعت است.
ما آماده ارائه کلیه خدمات تعمیر، بازسازی و نوسازی صندلی های گردان در محل شما هستیم. در تعمیرات صندلی های گردان از مرغوب ترین قطعات و لوازم استفاده خواهد شد.

آلن هج پرفسور علم تکنولوژی و ایمنی و استاد دانشگاه کرنل می گوید: تنظیم پشتی صندلی و چگونگی قرار گرفتن مهره ها روی آن از مهمترین عوامل است. قسمت نشیمنگاه صندلی باید با بدن شما متناسب باشد، نه خیلی تنگ و نه خیلی پهن که نتوانید آرنج های خود را روی دسته های آن قرار دهید. با استفاده از قطعات مرغوب در تعمیرات صندلی اداری دستیابی به این امر تضمین خواهد شد ...